Пријемни испит за средњу школу
Припремна настава за полагање пријемног испита за средњу школу

February 7, 2024

Датум објаве

ПРИПРЕМЕ ИЗ СОЛФЕЂА И ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ

Драги будући средњошколци, драги родитељи,

Обавештавамо вас да, као и сваке године до сада, организујемо бесплатне припреме за пријемни испит за средњу музичку школу из солфеђа и теорије музике .

Припреме за све одсеке почињу у суботу 24.фебруара 2024.године у 15:00 (Дечанска 6, сутерен, учионица број 10). Припреме организује професорка Сандра Лекић,  lekic.sandra75@gmail.com

Молимо заинтересоване ученике, уколико су у прилици, да се путем мејла јаве професорки како бисмо оформили групе и обезбедили услове за неометан рад у најбољем интересу ученика, будућих средњошколаца.

За све даље информације стојимо на располагању сваког радног дана, можете нас позвати на 011/3230226 или контактирати путем школског мејла msstankovicbg@gmail.com

Срдачан поздрав,

Колектив Музичке школе „Станковић“

Сличан садржај…

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.