Пријемни, упис и испити ОМШ
ОБАВЕШТЕЊЕ – ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД ОСНОВНЕ МУЗИЧКЕ ШКОЛЕИ ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД

March 12, 2024

Датум објаве

Поштовани,

Потребно је да попуните пријаву за полагање пријемног испита на сајту школе www.msstankovic.edu.rs или доласком лично у школу, сваког радног дана од 8 до 14 часова. Ми ћемо вам потврдити да смо примили попуњену пријаву и обавестити вас о тачном термину полагања.

Пријемни испит за припремни разред и 1.разред основне музичке школе (сви инструменти сем соло-певања) буде 6. и 13. априла 2024.године, а соло-певање 27.априла 2024.године.

Пријаве примамо до петка 12.априла do 13 часова (за припремни разред и инструменте), односно петка 26.априла 2024.године до 13 часова за соло-певање.

Пријемни испит ће се организовати за:

• Припремни разред – може да се упише ученик од 5 до 8 година.
  • Клавир, виолина, виолончело, гитара, харфа, хармоника и флаута – може да се упише ученик

од 9 година и млађи.

• Тромбон, труба, фагот, обоа, кларинет, хорна, удараљке, контрабас и оргуље – може да се

упише ученик од 11 година и млађи.

• Соло певање – може да се упише: за женске гласове ученик од 13 година и старији, за

мушке гласове ученик од 16 и старији.

У први разред основне музичке школе може да се упише и ученик старији него што је прописано уколико на пријемном испиту испољи изузетне музичке способности.

За све информације можете нас контактирати на мејл sekretarijat@msstankovic.edu.rs, msstankovicbgmail.com, на број телефона 0113230226 (сваког радног дана од 8 до 14 часова) или лично у просторијама школе (Кнеза Милоша 1а) сваког радног дана од 8 до 14 часова.

ДОБРОДОШЛИ!!!