Пријемни испит за средњу школу
Припремна настава за полагање пријемног испита за средњу школу

February 7, 2024

Датум објаве

ПРИПРЕМЕ ИЗ СОЛФЕЂА И ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ

Драги будући средњошколци, драги родитељи,

Обавештавамо вас да, као и сваке године до сада, организујемо бесплатне припреме за пријемни испит за средњу музичку школу из солфеђа и теорије музике .

Припреме за све одсеке почињу у суботу 24.фебруара 2024.године у 15:00 (Дечанска 6, сутерен, учионица број 10). Припреме организује професорка Сандра Лекић,  lekic.sandra75@gmail.com

Молимо заинтересоване ученике, уколико су у прилици, да се путем мејла јаве професорки како бисмо оформили групе и обезбедили услове за неометан рад у најбољем интересу ученика, будућих средњошколаца.

За све даље информације стојимо на располагању сваког радног дана, можете нас позвати на 011/3230226 или контактирати путем школског мејла msstankovicbg@gmail.com

Срдачан поздрав,

Колектив Музичке школе „Станковић“